بابک کرجی واریانی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ بابک کرجی واریانی
آرشیو وبلاگ
      سایت استقلال,ستارگان و سومین ستاره اسیا (دراین وبلاگ بیشترین مطالب وعکس وتصویر مربوط به تیم استقلال تهران وعلی الخصوص تیم فوتبال ان میباشد)
دعواهای نودی یک نفر را از خطر مرگ نجات داد! نویسنده: بابک کرجی واریانی - سه‌شنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٠

برنامه 90 شب گذشته بر خلاف هفته قبل شب آرامی را پشت سر گذاشت.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برنامه 90 دوشنبه شب که با بررسی بازی‌های هفته سی و یکم لیگ برتر آغاز شده بود، چند موضوع حاشیه‌ای را نیز در خلال آیتم‌هایش داشت.

نخستین موضوعی که به آن پرداخته شد، موضوع اعلام دیر هنگام محرومیت خلعتبری از بازی مقابل پاس همدان بود که در این مورد شجاعی سرپرست ذوب آهن روی خط آمد و از این که کمیته انضباطی تنها چند ساعت مانده به بازی تیمش مقابل پاس، خلعتبری را محروم کرده و برنامه‌های تاکتیکی آن‌ها را به هم ریخته انتقاد کرد.

در همین‌باره عزیز محمدی رییس سازمان لیگ که همزمان میهمان تلفنی برنامه بود، گفت: من هم قبول دارم که کمیته انضباطی باید زودتر تصمیم گیری می‌کرد، اما این وظیفه باشگاه و سرپرست است که قبل از هر بازی وضعیت بازیکنان خود را بررسی کند.

عزیز محمدی همچنین در پاسخ به این انتقاد فردوسی‌پور که گفته بود درست نیست فینال جام حذفی ما پس از پایان بازی‌های لیگ برگزار شود، چرا که این گونه حق تیمی چون تراکتورسازی ضایع می‌شود گفت: قبول دارم که فینال جام حذفی باید قبل از پایان بازی‌های لیگ برگزار شود، اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشیم که ما در تقویم یک ماه آینده خود هیچ جایی برای برگزاری بازی‌های جام حذفی نداریم.


در ادامه برنامه صحبت‌های افشارزاده و تاج درباره انتخاب سرمربی تیم ملی امید پخش شد.

دبیر کمیته ملی المپیک در صحبت‌هایش با انتقاد از فدراسیون فوتبال برای تاخیر در انتخاب سرمربی تیم امید گفت: الان 150 روز از اتمام بازی‌های آسیایی می‌گذرد، ولی هنوز فدراسیون فوتبال مربی تیم امید را انتخاب نکرده است. تشتت آرا در میان مسئولان فدراسیون باعث شده که آن‌ها برای رسیدن به یک گزینه مناسب به نتیجه نرسند. در واقع خرد جمعی به تیم امید ضربه زده است. ما دیگر زمان زیادی نداریم و مجبوریم آن فردی را که فدراسیون فوتبال برای تیم ملی امید انتخاب کرد بپذیریم و از او حمایت کنیم.

مهدی تاج نایب رییس فوتبال هم در این باره گفت: شاید افشارزاده از روند بازی‌های لیگ اطلاعات کافی ندارد که این گونه صحبت می‌کند. در حال حاضر هم لیگ برتر و هم لیگ‌های دسته یک و دسته دو و دسته سه در حال پایان یافتن هستند و بازی‌ها آنقدر فشرده دنبال می‌شود که اگر هم تیم ملی امید یک سرمربی داشت نمی‌توانستیم برای آن اردوی تدارکاتی بگذاریم. در عین حال کی‌روش با چند گزینه برای هدایت تیم ملی امید از جمله یک گزینه خارجی صحبت کرده و در روزهای آینده مربی امید را انتخاب خواهیم کرد.

فردوسی پور در ادامه برنامه به موفقیت تیم ملی فوتبال دانش‌آموزی ایران در بازی‌های جهانی برزیل پرداخت و ضمن تمجید از توجه به فوتبال پایه و مدارس انتقادهای را به دبیر فدراسیون ورزش‌های دانش‌آموزی وارد کرد.

مجری 90 در صحبت با ارمیان دبیر فدراسیون ورزش‌های دانش‌آموزی، با اشاره به این که سایت بازی‌های جهانی برزیل را زیر و رو کرده است و یکی دو موضوع در آن پیدا کرده که باید بررسی شود به او گفت: در حالی که در قوانین این بازی‌ها آمده بود که همه بازیکنان یک تیم باید از یک مدرسه باشند، اما ایران، تیم ملی خود را به این بازی‌ها فرستاده بود و این بر خلاف قوانین است.

ارمیان در پاسخ گفت: ما برای این که بتوانیم بازیکنانمان در اردوهای مشترک کنار هم باشند، مجبور شدیم که از نقاط مختلف کشور آن‌ها را جمع کنیم و ذیل نام مدرسه «پویندگان ورامین» آن‌ها را در مسابقات شرکت دهیم که فردوسی پور هم در پاسخ گفت: من هم همین را می‌گویم و ایران نباید برای حضور در این مسابقات این تخلف را مرتکب می‌شد که ارمیان نیز بار دیگر همان جمله خود را تکرار کرد و بحث میان او و فردوسی پور به یک سوال و جواب تکراری کشید که مجری 90 بالاخره گفت، ما دو نفر با یکدیگر به نتیجه نمی‌رسیم و بهتر است بحث را همین جا قطع کنیم.

فردوسی پور در ادامه برنامه اش، صادق درودگر مشاور مالک باشگاه استیل آذین را روی خط آورد و درباره شایعه مالکیت این باشگاه توسط شرکتی دیگر پرس و جو کرد و این نکته را هم گفت که امیر مهریزی، مدیر عامل پیشین استیل آذین، هم این موضوع را قبول داشته است. درودگر در پاسخ گفت: این موضوع صحت ندارد و اصلا چطور می‌شود که یک شرکت حاضر شود هزینه‌های میلیاردی یک باشگاه را پرداخت کند.

پس از این بخش محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه راه‌آهن روی خط آمد و با انتقاد از داوری بازی‌های تیمش در سه هفته گذشته اظهار کرد: متاسفانه در سه بازی گذشته مشکلات داوری علیه تیم ما بوده است. در بازی با راه‌آهن که آن اتفاق‌های عجیب و غریب افتاد. در بازی استقلال هم محمدی باید اخراج می‌شد و در بازی با استیل آذین هم داور اشتباهاتی را داشت. واقعا بازی‌های آخر حساس و سرنوشت ساز است و من از داوران خواهش می‌کنم که دقت بیشتری داشته باشند . من اطمینان می‌دهم که تیم‌مان در لیگ می‌ماند البته اگر داوری‌ها دیگر مشکلی نداشته باشد.

نکته جالب در برنامه 90 دیشب این بود که فردوسی پور در بخش دوربین 90 پیام یکی از مخاطبان خود را خواند که در آن آمده بود در برنامه‌ای که سرمربی ملوان و مدیرعامل تراکتورسازی با یکدیگر بحث لفظی پیدا کرده بودند، یک نفر از صدای این دعوا از خواب بیدار شده و همان لحظه متوجه شده که خانه‌اش دچار گازگرفتگی شده است و به این ترتیب 90 نجات بخش آن فرد شده بود.

سوال برنامه 90 نیز این بود که "کدام یک از گل‌های هفته سی و یکم لیگ برتر زیباتر بوده" که مخاطبان از میان گل‌های علی احمدی (ذوب آهن)، مهدی کیانی (تراکتورسازی) ، ادینیو (مس کرمان) ، آرش برهانی (استقلال)، نوروزی (فولاد) و تیاگو (پرسپولیس) با 48 درصد به گل هافبک پرسپولیس که به تیم نفت تهران زده شده بود رای دادند و گل آرش برهانی نیز با 30 درصد آراء دومین گل برتر شناخته شد.

 

  نظرات ()
مطالب اخیر تیموریان: باید برای تیم‌ملی فکری کرد استفاده از تکنولوژی روز در پیراهن تیم‌ملی بیانیه‌های درست، مهره‌چینی صحیح: عکس های جالب ازیک دربی خنثی وبی فایده آشنایی با اولین لژیونر تیم جوانان ، ماهان بغدادی تمرین امروز تیم استقلال تهران نکونام: امیدوارم هر کس لیاقت دارد برنده شود جدول پخش ورزش از تلویزیون پاداش شفیع‌زاده به بازیکنان فوتبال ساحلی پورحیدری: استقلال با این شرایط شاهکار کرد
کلمات کلیدی وبلاگ بابک استقلالی (٤) استقلال تهران (٤) سایت رسمی استقلال تهران (٤) سایت استقلال تهران (٤) خداحافظی کاپیتان (۳) خداحافظی (۳) ارزو (٢) ا (٢) اخبارورزشی (٢) خداحافظی کاپیتان استقلال (٢) فرهادمجیدی (۱) علی دایی (۱) مربیگری (۱) بغض (۱) مربیگری (۱) فرهادمجیدی (۱) سرمربی (۱) جام جهانی (۱) سرمربی تیم ملی (۱) داربی (۱) داربی پایتخت (۱) سایت فوتبال (۱) سایت استقلال (۱) اولین شوک (۱) فوتبال (۱) کثیف (۱) محسن قهرمانی (۱) استقلال تهران; پیروزی ;مقصر ;مزدک میرزایی; (۱) لیگ قهرمانان اسیا;پرسپولیس;جواز ; لحاظ روحی وروانی (۱) فرهادمجیدی; مجتبی جباری; امیدرضاروانخواه (۱) فتح الله زاده دربی مسابقهمصاحبه ورزشگاه استادیوم (۱) هواداران طرفدار لیدر تشویق زلزله (۱) سرپرست; (۱) دقت;مردی ازتبار دلیران (۱) آرش برهانی; فرهادمجیدی ;ایمان مبعلی (۱) جام حذفی; لژیونر (۱) موقعیب گل (۱) هواداران عاشق (۱) محمدمحمدی; دروازه بان (۱) پرویزمظلومی (۱) منصورپورحیدری (۱) سایت باشگاه استقلال (۱) کاریکاتور (۱) زیبا (۱) واقعیت (۱) گویا (۱) دختران (۱) بانوان (۱) خانمها (۱) پسران (۱) استادیوم (۱) ورزش (۱) دولت (۱) استقلال تهران پایگاه (۱) پایگاه خبررسانی (۱) میر حسین صادقی (۱) وحید طالبلو (۱) سید مهدی سید صالحی (۱) حنیف عمران زاده (۱) فرزاد آشوبی (۱) اسماعیل شریفات (۱) جواد شیرزاد (۱) تیم استقلال، پوستر (۱) کی روش (۱) استقلال تهران (۱) اخراجی (۱) تراکتورسازی (۱) لیگ (۱) مریم ایراندوست (۱) فوتبال بانوان (۱) محمدنصرتی (۱) مهدی رحمتی (۱) فرشیدطالبی (۱) اخباراستقلال تهران (۱) حنیف (۱) عمران زاده (۱) شادی (۱) ایران (۱) دربی (۱) تیم ملی ایران (۱) weblog (۱) کفاشیان (۱) ژاپن (۱) والیبال (۱) اخبار ورزشی (۱) فتح الله زاده (۱) web (۱) مجتبی جباری (۱) طالبلو (۱) بازیکنان (۱) سیا (۱) برگشت (۱) جوادنکونام (۱) عکس وتصاویر (۱) جاسم کرار (۱) ناصرحجازی (۱) سرمربی (۱) پیام آور (۱) است (۱) استقلال تهران (۱) بابک استقلالی (۱) ابرارورزشی (۱) پرسپولیس (۱) لیگ جهانی والیبال (۱) صفحه، صفحات اول، مطبوعات، مطبوعات ورزشی، صبح، صبح (۱) ستارگان ایرانی (۱) ستاره اسیایی (۱) اخبارسایت استقلال تهران (۱) بیمار (۱) اخبار ورزشی (۱) اخباراستقلال (۱) استقلال تهران نشست خبری خبرگزاری بابک استقلالی (۱)
دوستان من قالب وبلاگ پارس کلوپ فروشگاه اینترنتی تبادل لینک اتوماتیک استقلال تهران کهکشانیهای فوتبال کتاب راهنمای لینکهای استقلالی دنیای ابی تیم ابی استقلال هم ابی انجمن عاشقان وهواداران استقلال تهران لینک باکس استقلالی(زیرمجموعه کتاب راهنما)ا سایت رسمی استقلال تهران گالری عکس وتصویر سایت رسمی استقلال تهران ستاره ها درانتظار سومین جام دنیای آبی آسمون آبی تیم آبی استقلال دوست داشتنی هم آبی انجمن رسمی استقلال تهران سرداران آبی پوش طلیعه داران فوتبال مادراسیا سایت رسمی استقلال تهران - پایگاه خبررسانی وچاپ عکس استقلال تهران سایت رسمی استقلال تهران - استقلال تهران تیم عشق ورزیدن سایت رسمی استفلال تهران مرجع همبستگی هواداران سایت استقلال تهران واکاوی وتحلیل نتایج باشگاه سایت استقلال تهران ویژه جوانان استقلال استقلال تهران جدیدترین اخبارباتصویر سایت پرشین بلاگ************* استقلال قویترین تیم آبی رنگ دنیا استقلال تهران قهرمان ایران تبادل لینک (PR +4) فوتبال ایران تبادل لینک ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب