من باید تصمیم بگیرم از زاید استفاده کنم یا نه؟

مظلومی با مهر مطرح کرد:

مقابل پرسپولیس دنبال رکوردزنی نیستم/ من باید تصمیم بگیرم از زاید استفاده کنم یا نه

 

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم با تاکید بر اینکه سه امتیاز بازی با پرسپولیس از نان شب نیز برای ما واجب تر است، گفت:

مقابل پرسپولیس دنبال رکورد زدنی نیستم و هدف همه ما این است که سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

پرویزمظلومی

پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار تیم های فوتبال آلومینیوم هرمزگان و پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی با پرسپولیس حساسیت های خاص خود را دارد . در حال حاضر بازیکنان پرسپولیس شرایط روحی و روانی خوبی داشته و این تیم نتایج خوبی را طی هفته های اخیر گرفته ضمن اینکه یحیی گل محمدی نیز هنوز به هیچ یک از حریفان خود نباخته است.

وی در همین خصوص افزود: ما به شرایط پرسپولیس کاری نداریم بلکه با توجه به موقعیتی که در جدول لیگ داریم نیاز به سه امتیاز داریم چون سه امتیاز بازی با پرسپولیس از نان شب نیز برای ما واجب تر است. امیدوارم با پشتیبانی هواداران خود شاهد بازی خوب و جوانمردانه ای باشیم که در نهایت منجر به برد تیم آلومینیوم شود.

سرمربی تیم آلومینیوم ادامه داد: حدود یک هفته است که هدایت تیم آلومینیوم را بر عهده گرفته ام و 5 جلسه بازیکنان را تمرین داده ام. من برای این سرمربی آلومینیوم شدم چون به آینده امیدوارم. در حال حاضر تا حدودی نقاط ضعفی را که تیم ما در میانه میدان داشت برطرف کردیم که این موضوع در بازی مقابل تیم صنعت نفت به چشم می آمد. البته در این خصوص در حال استفاده کردن و آزمایش نفرات مختلف هستیم.

وی افزود: در حال حاضر برخی از بازیکنان تیم به دلیل آنکه مدت طولانی است بازی به آنها نرسیده است از نظر روحی و روانی شرایط خوبی ندارند که همه سعی خود را می کنیم تا روحیه آنها را بالا ببریم.


                             پرویزمظلومی

سرمربی پیشین تیم استقلال در پاسخ به این پرسش که خود شما چقدر انگیزه شخصی دارید تا پرسپولیس را شکست دهید، تاکید کرد: مقابل پرسپولیس به دنبال رکورد زنی نیستم و هدف همه ما در تیم آلومینیوم این است که سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم و محروم تیم آلومینیوم پیش از بازی با پرسپولیس گفت: خوشبختانه نه بازیکن مصدوم داریم و نه محروم و ترکیب کامل تیم را در اختیار داریم.

مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا از ایمون زاید در ترکیب تیم آلومینیوم مقابل پرسپولیس استفاده خواهد کرد، گفت: مصدومیت زاید برطرف شده و این بازیکن انگیزه خوبی از خود در تمرینات تیم  نشان می دهد اما در نهایت من باید تصمیم بگیرم که آیا از زاید در ترکیب تیم مقابل  پرسپولیس استفاده کنم یا نه.

دیدار تیم های فوتبال آلومینیوم هرمزگان و پرسپولیس از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ساعت 14:30 روز جمعه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار خواهد شد.

پرویز مظلومیپرویز مظلومی
/ 0 نظر / 14 بازدید