یک دورگه دیگر در راه تیم ملی

در گفتگو با مهر عنوان شد:

مذاکره کی‌روش با بازیکن لیگ سوئد/ یک دورگه دیگر در راه تیم ملی


تیم ملی ایران

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران با اعلام اینکه یکی از برنامه‌های کی‌روش در مرخصی خود سفر به کشور سوئد است، گفت: قرار است سرمربی تیم ملی عملکرد یک بازیکن دورگه شاغل در لیگ این کشور را از نزدیک مشاهده کرده و با وی صحبت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش قرار است در جریان مرخصی خود که تا روز 24 اسفندماه است به اسپانیا برود و یکی از دیدارهای تیم اوساسونا را از نزدیک مشاهده و با مسعود شجاعی دیدار کند. با توجه به اینکه مربی بدنساز تیم ملی به احتمال زیاد از یک باشگاه انگلیسی خواهد بود، احتمال سفر سرمربی تیم ملی به این کشور برای رایزنی با این مربی و همچنین دیدن بازی‌های اشکان دژاگه نیز وجود دارد.

سفر به آلمان و دیدار با دانیال داوری و سرمربی برانشوینگ نیز از جمله برنامه‌های ‌کی‌روش در این سفر خواهد بود. یکی از برنامه‌‍های دیگر سرمربی تیم ملی که رسانه‌ای نشده حضور وی در کشور سوئد است تا عملکرد یک بازیکن دورگه شاغل در لیگ این کشور را زیر نظر گرفته و با وی مذاکره کند.

 


مهدی محمد نبی، سرپرست تیم ملی، ضمن تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: " قرار است کی‌روش پس از حضور در آلمان به سوئد سفر کرده و عملکرد یک بازیکن دورگه شاغل در لیگ این کشور را از نزدیک ببیند. کادر فنی تیم ملی مدت‌هاست عملکرد این بازیکن را تحت نظر داشته و قرار است سرمربی تیم ملی با این بازیکن صحبتی نیز داشته باشد".

وی در همین خصوص افزود: " فعلا نمی‌خواهیم نام و پست این بازیکن را رسانه‌ای کنیم اما قطعا بدانید پست وی دروازه‌بان نیست".

 

از زمانی که کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مشغول به کار شده است، زمینه حضور بازیکنانی چون اشکان دژاگه، امید نظری و رضا قوچان‌نژاد را فراهم کرد. وی همچنین از دانیال داوری برای حضور در تیم ملی ایران دعوت کرده اما هنوز این دروازه بان پیراهن تیم ملی کشورمان را برتن نکرده است.

/ 1 نظر / 15 بازدید
محمد يعقوبي

سلام و عرض ادب و احترام جهت اداي ارادت و استفاده از مطالب خدمت رسيدم . تشكر از زحمات پايگاه اينترنتي كميل يا علي