تمرین امروز تیم استقلال تهران

* قبل از شروع تمرین امروز سرمربی استقلال پیگیر وضعیت منتظری بود و می‌خواست بداند آیا اخبار منتشر شده مبنی بر حضور این بازیکن در قطر صحت دارد یا خیر که پس از اطلاع همراهان وی تمرین را بدون حضور منتظری برگزار کرد.

* قبل از شروع تمرین قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و پس از گفت‌وگوی کوتاه برنامه‌های تمرینی را به آنها توضیح داد.

* هاشم بیک‌زاده پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت امروز در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* نکته قابل توجه در تمرین امروز حضور هوتن قلعه‌نویی بود. پسر سرمربی استقلال که گفته می‌شود عضو تیم احسان ری است امروز در کنار دیگر بازیکنان در تمرین شرکت کرد و پا به پای آنها دوید.

* ستار همدانی مربی تیم استقلال امروز با لباس شخصی از کنار زمین نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان شد.

* با توجه به بارش برف از ساعات ابتدایی امروز مسئولان کمپ روی زمین کاور کشیدند و با درخواست قلعه‌نویی در نیمی از زمین تمرین تاکتیکی تیم انجام شد.

* در بخش اول بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند. سپس تمرینات کششی و هوازی را پشت سر گذاشتند و در بخش پایانی فوتبال در نیمی از زمین با دو دروازه کوچک را انجام دادند که سرمربی استقلال خودش نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی بود و از سوی دیگر مجید صالح نکات تاکتیکی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* حدد 20 نفر از طرفداران استقلال از نزدیک تمرین امروز آبی‌پوشان را نظاره‌گر شدند. آنها در خصوص حضور منتظری در قطر و اینکه آیا این بازیکن در دیدار با راه‌آهن آبی‌پوشان را همراهی می‌کند یا خیر سوال می‌پرسیدند. همچنین تعدادی دیگری از آنها معتقد بودند خبر حضور منتظری در قطر صحت ندارد و این بازیکن می‌خواهد در استقلال بماند.

* میرشاد ماجدی در طول برگزاری تمرین برای دقایقی با امیر قلعه‌نویی به گفت‌وگو پرداخت.

* حمید بابازاده در غیاب رحمتی امروز با سیدحسین حسینی به تمرین پرداخت.

* تمرینات تیم استقلال فردا مجددا پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان روز شنبه در ورزشگاه تختی میزبان راه‌آهن سورینت خواهند بود.

* سیروس دین‌محمدی و شاهرخ بیانی از نزدیک تمرینات استقلال را پیگیری می‌کردند./
/ 0 نظر / 18 بازدید