فتح الله زاده: تابع قانون هستیم اما فردا نمی توانیم به مصاف داماش برویم

تهران - مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: برای روبارویی مقابل داماش گیلان در هفته هفدهم لیگ برتر باشگاه
های ایران تابع قانون هستیم اما با توجه به وضعیت پیش آمده نمی توانیم فردا (دوشنبه) به مصاف این تیم برویم.

 به گزارش ایرنا، ˈعلی فتح الله زادهˈ یکشنبه شب در گفت و گوی رادیویی اظهار داشت: پس از لغو پرواز عصر امروز هواپیمای تهران به رشت، تلاش زیادی برای عزیمت به این شهر با اتوبوس انجام دادیم اما نتوانستیم امشب راهی رشت شویم.

وی ادامه داد: شرایط جوی و مه گرفتگی سبب شده است تا برخی هواداران استقلال در شهر منجیل با مشکلاتی مواجه شوند و با چند ساعت تاخیر به رشت برسند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: اعضای تیم استقلال فقط می توانند فردا خود را به رشت برسانند و خود را برای انجام دیدار مقابل داماش گیلان در روز سه شنبه آماده کنند اما تاکنون مسوولان سازمان لیگ تعویق 24 ساعته بازی را هم به طور رسمی اعلام نکرده اند.

ˈمیرشاد ماجدیˈ سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران ساعتی پیش اعلام کرد: وضعیت نهایی در خصوص زمان برگزاری دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و استقلال تهران پس از نشست صبح فردا (دوشنبه) مسوولان این تیم ها و سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در رشت مشخص می شود.

طبق برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و استقلال تهران در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، ساعت 15 و 15 دقیقه فردا (دوشنبه) در ورزشگاه سردار جنگل شهر رشت برگزار می شود.

پیشتر مکان برگزاری این مسابقه ورزشگاه شهیدعضدی رشت اعلام شده بود.
/ 0 نظر / 12 بازدید