قوچان‌نژاد: از این بازی حس خوبی دارم


رضاقوچان نژاد مهاجم تیم ملی ایران پس از گلزنی برابر لبنان می‌گوید از این اتفاق و پیروزی پرگل برابر این تیم عربی حس خوبی دارد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رضا قوچان‌نژاد که دو گل از مجموع 5 گل بازی با لبنان را به ثمر رساند، در جمع خبرنگاران گفت: باید سعی کنیم که تمام بازی‌ها را مثل این بازی خوب انجام دهیم. از همان اول فشار زیادی آوردیم و این موضوع برای حریف سخت بود. در نیمه اول هم شانس خوبی داشتیم که به گل برسیم اما گلزنی‌مان کمی طول کشید.

 


رضاقوچان نژاد

 

وی ادامه داد: از ابتدای بازی خوب بوده و در طول 90 دقیقه سرتر از حریف بودیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم همین‌طور باشیم.

 

وی همچنین در مورد گلزنی‌اش تصریح کرد: به هرحال گلزنی برای تیم ملی برای هر بازیکنی عالی است و من پس از بازی امروز حس خوبی دارم. برد برای همه ما زیباست و این‌که توانستم، گلزنی کنم، زیباتر است. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم به همین شکل پیروزی شویم.

 

قوچان‌نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا این برد می‌تواند از فشارها روی تیم ملی بکاهد، پاسخ داد: نمی‌دانم اما اگر به صورت تیمی نگاه کنیم، مردم از بازی‌های تیم ملی یا راضی‌اند یا نه اما باید کاری کنیم تا همه راضی باشد. ما وقتی با هم هستیم، می‌توانیم کاری کنیم تا بهتر شویم.

/ 3 نظر / 11 بازدید
پریسا

دآیا می دانستید که سایت من به روز ترین سایت ایران است[لبخند]. بازم سر زدم بدو بیا

پریسا

خیلی خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم که بهم سر زدی. اما به حضور سبزتان بازم نیازمندیم. بدو که کلی مطلب جدید دارم

دوست عزیز اگه مایل به تبادل لینک بودید لطفا ابتدا من رو با اسم محسن چاوشی لینک کنید سپس به وب من بیاید و لینک خودتونو تو لینکدونی اتوماتیک ارسال کنید یا این که اسمی رو که مخواهید با اون شما رو لینک کنم تو نظرات بهم بگید تا وب قشنگتون رو لینک کنم chavoshiahang.ir