پورحیدری: استقلال با این شرایط شاهکار کرد

منصور پورحیدری در خصوص پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل ملوان بندر انزلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: فکر می‌کنم با این مشکلاتی که داشتیم سه امتیاز خیلی خوب گرفتیم و کادر فنی توانست با همت بازیکنان تیم را در بالای جدول نگه دارد. درست است که یک عده ایراد می‌گیرند و نتایج استقلال را قبول ندارند اما فوتبال روان، همه بازیکنان یک تیم را کنار هم می‌خواهد و قبول کنیم که استقلال یک بار هم نشده که تمامی بازیکنانش را کنار هم در اختیار داشته باشد.

وی در خصوص اینکه آیا با آمدن گودرزی به عنوان وزیر ورزش پولی به باشگاه استقلال تعلق می‌گیرد یا خیر گفت: استقلال و پرسپولیس جزء تیم‌هایی هستند که وزارت باید مستقیما به آنها کمک کند و مشکلات آنها را در اولویت بگذارد چون شرایط بسیار سخت شده است البته نمی‌دانم که باید این حرف را بزنم یا نه اما اگر به دوستانمان بر نمی‌خورد شرایط پرسپولیس بهتر است ولی استقلال هنوز مشکل دارد.

وی تاکید کرد: امیدوارم وزارت به مشکلات استقلال هم برسد چون در نقل و انتقالات باید پول به تیم تزریق شود و باشگاه مشکلاتش را حل کند.

رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص جلسه هئیت مدیره باشگاه گفت: واقعیت این است که باید به برنامه‌های دیگری به جز مسائل مالی هم برسیم و در خصوص نقل و انتقالات و نیازهای فنی هم صحبت کنیم.

پورحیدری در خصوص سفر نکونام به مالزی نیز گفت: فکر می‌کنم نکونام هم با تیم ملی به جام جهانی رفت و هم با استقلال درجمع 4 تیم برتر آسیا قرار گرفت. او یکی از شانس‌های کسب این عنوان است ولی قبول کنیم که لابی‌ هم در این مسئله تاثیر دارد،امیدوارم کفاشیان هم در این مورد رایزنی‌های لازم را انجام دهد.

وی در خصوص اینکه آیا قهرمانی نیم فصل اهمیتی برای کادر فنی داشت یا خیر گفت: شما می‌دانید که در شروع فصل ما در مسابقات آسیایی حضور داشتیم، قهرمانی نیم فصل چیزی ندارد شاید این عنوان برای هواداران مهم باشد که با هم کری دارند اما انصافا استقلال با این شرایط شاهکار کرد که خودش را در بالای جدول نگه داشت. تیم قلعه نویی همیشه در نیم فصل دوم اوج می‌گیرد و انصافا این عنوان برای کادر فنی استقلال اهمیتی نداشت.
/ 0 نظر / 26 بازدید