مریم ایراندوست: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم

تهران - سرمربی تیم فوتبال دختران زیر 19 سال ایران گفت: بازی سنگین و پایاپایی را مقابل تیم ازبکستان برگزار کردیم و
بازیکنانم نمایش خوبی داشتند، از این رو از عملکرد آنان در این دیدار رضایت دارم.

 به گزارش ایرنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ˈمریم ایراندوستˈ یکشنبه شب در نشست مطبوعاتی دیدار تیم های فوتبال جوانان دختر زیر 19 سال ایران و ازبکستان در شهر ˈهوشی مینهˈ ویتنام شرکت کرد.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی، کسب نتیجه در مرحله دوم این رقابت هاست، گفت: دختران ایران برای نخستین بار است در این رقابت شرکت می کنند و از این رو کسب نتیجه تساوی برابر ازبکستان نمی تواند نتیجه بدی باشد.

وی افزود: این نتیجه در حالی امروز برای تیم جوانان دختر زیر 19 سال ما بدست آمد که در گذشته و در رده سنی بزرگسالان با نتیجه 5 بر یک و در رده های سنی جوانان و نوجوانان به ترتیب با نتایج 6 بر صفر و 3 بر صفر مغلوب ازبکستان شده بودیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان دختر زیر 19 سال ایران ادامه داد: کسب این تساوی نشان داد برنامه ریزی فدراسیون فوتبال روی تیم های پایه تا چه حد مثمرثمر بوده و ما توانسته ایم فاصله امتیازی خود را با رقبای آسیایی کم کنیم.

ایراندوست با دفاع از عملکرد بازیکنانش در این دیدار اضافه کرد: بازیکنانم، بازی خوب و پایاپایی را مقابل رقیب قدرتمند خود انجام دادند البته ما فرصت و موقعیت های خوبی برای گلزنی در اختیار داشتیم و فقط اگر قدری خوش شانس بودیم، می توانستیم هر سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم.
/ 0 نظر / 12 بازدید