مظلومی: آروز دارم امسال استقلال قهرمان شود

مظلومی:

آروز دارم امسال استقلال قهرمان شود

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: آرزو دارم امسال استقلال قهرمان شود.

خبرگزاری فارس: آروز دارم امسال استقلال قهرمان شود

 

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد پرویز مظلومی لحظاتی پیش پس از بازی دو تیم گهر دورود و آلومینیوم هرمزگان که در ورزشگاه تختی شهرستان دورود برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: در بازی با گهر ما چندین موقعیت داشته‌ایم اما نتوانستیم از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه تیم گهر نیازی به این پیروزی در برابر ما نداشت، افزود: این تیم گهر چندین موقعیت را هم به دست آورد و با تاکتیکی که داشته می‌خواست که به تیم ما نیز گل بزند.

مظلومی با اشاره به اینکه با تغییراتی که در حین بازی در تیم داده‌ایم و 2 بازیکن سرعتی را وارد زمین کرده‌ایم موفق شدیم که به گل دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان یادآور شد: اگر تیم گهر دورود از همان روز اول حمایت می‌شد مطمئناً با این تماشاچی‌هایی که دارد به رده‌های بالای جدول صعود می‌کرد.

مظلومی


مظلومی ضمن تقدیر و تشکر از تماشاچی‌های دورودی گفت: کمتر جایی اینگونه اتفاق می‌افتد که تیمی مانند گهر سقوط آن به لیگ یک حتمی شده اینگونه مورد تشویق تماشاچیان خود قرار گیرد.

وی تصریح کرد: امیدوارم که تلاش شود در سال آینده این تیم از لیگ یک به لیگ برتر باز گردد زیرا تماشاچیان این تیم به نظر من در هیچ جای کشور اینگونه نیستند.

مظلومی در خصوص تیم استقلال گفت: من برنامه سه ساله‌ای برای استقلال داشتم اما قسمت نشد اما امیدوارم که امسال استقلال قهرمان لیگ برتر شود.

وی در مورد قرارداد خود با تیم گهر گفت: از همان‌ روزهای نخست یک هفته‌ای در خدمت تیم فوتبال گهر بودم اما به علت اینکه این تیم حمایت نشد از این تیم جدا شدم.

لازم به ذکر است دیدار دو تیم گهر دورود و آلومینیوم هرمزگان عصر امروز در ورزشگاه تختی دورود برگزار شد که تیم گهر نتیجه این بازی را با یک بر صفر مقابل حریف واگذار کرد.

/ 0 نظر / 17 بازدید