نجف نژاد:مخالف خداحافظی مجیدی بودیم و هستیم

مقداد نجف نژاد در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص خداحافظی فرهاد مجیدی اظهار داشت: ما اصلا از این موضوع خبر نداشتیم و من امروز بازی را از رادیو شنیدم.

وی افزود: وقتی از رادیو شنیدم مجیدی می خواهد خداحافظی کند با فتح الله زاده و دوستانی که در استادیوم بودند تماس گرفتم تا او را از این کار منصرف کنند.

نجف نژاد در خصوص اینکه آیا خودش با مجیدی تماس گرفته یا خیر گفت: با تلفن او تماس گرفتم اما برادرش گوشی را جواب داد و گفت که وقتی پیش فرهاد رفت حتما از آنجا با من تماس می گیرد. مطمئن باشید ما اجازه نمی دهیم او از جمع ما جدا شود و حداقل از او می خواهیم تا پایان فصل در استقلال بماند. او حتی می تواند سال آینده هم در استقلال بماند.

وی در خصوص حضورش در کلاس های مربیگری گفت: من حتی به عنوان رئیس فراکسیون ورزش و رئیس هیئت مدیره استقلال تلاش می کنم تا او با حضورش در تیم ضربه ای به کلاس های مربیگری اش نخورد.

رئیس هیئت مدیره استقلال در پایان گفت:طی یکی دو روز آتی جلسه ای را با مجیدی برگزار می کنیم و خواستار بازگشت مجیدی به تیم خواهیم شد.

 

/ 1 نظر / 14 بازدید
نخون

(◔◡◔) یادم باشد که: او که زیر سایه دیگری راه می‌رود،خودش سایه‌ای ندارد. که:هر روز باید تمرین کرد دل کندن از زندگی را. که:زخم نیست آنچه درد می‌آورد، عفونت است. که:در حرکت همیشه افق‌های تازه هست. که:دست به کاری نزنم که نتوانم آن را برای دیگران تعریف کنم. که:آنها که دوستشان می‌دارم می‌توانند دوستم نداشته باشند. یادم باشد که: فرار؛ راه به دخمه‌ای می‌برد برای پنهان شدن نه آزادی. که:باورهایم شاید دروغ باشند. که:لبخندم را توى آیینه جا نگذارم. که:آرزوهای انجام نیافته دست زندگی را گرفته‌اند و او را راه می‌برند. که:لزومی ندارد همان قدر که تو برای من عزیزی، من هم برایت عزیز باشم. که:محبتی که به دیگری می‌کنم ارضای نیاز به نمایش گذاشتن مهر خودم نباشد. که:اندک است تنهایی من در مقایسه با تنهایی خورشید. که:دلخوشی‌ها هیچکدام ماندگار نیستند. که:تا وقتی اوضاع بدتر نشده! یعنی همه چیز رو به راه است. که:هوشیاری یعنی زیستن با لحظه‌ها. که:آرامش جایی فراتر از ما نیست. باشد که:من تنها نیستم ما یک جمعیتیم که تنهائیم. یادم باشد که: برای پاسخ دادن به احمق،بایداحمق بود! http://salamshokravi.persianblog.ir شکروی (◔◡◔)(◕‿◕)(◔◡◔)